Navštivte náš e-shop
eshop.icn-hardware.cz

Profil firmy

Společnost ICN-Hardware byla založena v roce 1993 a již od svého vzniku se snažila uspokojit potřeby malých i velkých firem a získat co nejvíce spokojených zákazníků. Díky vlastnímu vývoji hardware i software jsme schopni pružně reagovat i na ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Proto jsme vyvinuli náš systém, který pracuje v reálném čase, jako plně modulární.

Dnes řešíte problém docházky zaměstnanců, zítra stravování, přístupový, monitorovací nebo kamerový systém. Pro rozšiřování původního řešení Vašich potřeb Vám stačí pouze rozšířit licenci software, případně dokoupit potřebný hardware. Pro široký rozsah možného nasazení, vyrábíme zařízení v provedení jak pro vnitřní, tak i venkovní použití.

Díky zkušenostem získaným za více než 15 let, jsme schopni komplexně vyřešit jak problémy z oblasti řízení lidských zdrojů, tak úplné zabezpečení Vaší firmy.

Co tedy získáte zakoupením našich produktů?

Jsme tu pro Vás

Máte problém? Navrhneme pro Vás nejlepší řešení!

Máte 3 možnosti jak získat nezávaznou nabídku:

Kontakt


optimalizace PageRank.cz
docházkové systémy :: přístupové systémy :: stravovací systémy :: obchůzkové systémy :: kamerové systémy :: informační kiosky
zabezpečovací systémy :: informační systémy :: evidence majetku :: pokladní systémy :: služby :: výpočetní technika :: skvělé počítače